Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1027 Kez Okundu

Masaj Yaptırırken Kendime Hakim Olamadım

Masaj Yaptırırken Kendime Hakim Olamadım

Daha önce hiç masaj yaptırmamıştım, ama yaptırmayı çok istiyordum. Hepimizin fiziksel ve zihinsel anlamda ağrıları var. Yani bizleri strese sokan ve yoran birçok şeyin içindeyiz. Her gün iş yerinin Seks Hikayeleri stresi bile aslında günlük masaj yaptırmayı gerekli kılabilir. Hep yaptırayım diyerek bir türlü koşturmacadan fırsat bulamıyordum. Ne iş yerinde iş bitiyor ne de izin günümde kendi işlerim. Birçoğumuzun hayatı böyle olduğu için beni çok iyi anlarsınız bence.

Masaj yaptırmak bana dört günlük bayram izni sırasında kısmet oldu. Bir tane internet sitesi var, şimdi reklam yapar gibi olmasın isim vermeyeyim. Bu siteye girince birçok otel, restoran, tatil paketi vesaireyi belirli saat ya da gün bazında çok cazip fiyatlarla satın alabiliyorsunuz. Yani hizmetlerini satın alıyorsunuz. O sırada masaj aklımda yoktu, ama özel bir spa merkezi yeni açılmış ve kampanyasına denk geldim. İçecek, atıştırmalık, bir gecelik dinlenmek için oda ve istediğiniz türde masaj paketi vardı. Fiyat çok cazip geldi, adresine baktım ve güzel bir muhitte olduğunu gördüm.

Ardından paketi satın aldım kendime bir günü böyle harika tatil havasında ayırabilirim, diye düşündüm. Yalnız kalıp, telefonu kapatıp, her şeyden uzak bir gün geçirir ve sonunda şu masaj keyfinin nasıl bir şey olduğunu da görürüm dedim. Hazırlandım ve spa merkezine gittiğimde gerçekten ortamı çok beğendim. Hem otantik Seks Hikayesi hem de lüks bir havası vardı. Ahşap ve taşla dekore edilmiş, ışıklandırmaları içeri keyifli hava katan hoş bir yerdi. Ödememi zaten internet üzerinden yaptığım için ismimi verdim.

Biraz araştırma yapmamın ardından ben ‘Thai Masajı’ seçmiştim. Zaten eşyalarımı bana ayrılan odaya bırakıp spa merkezi bölümüne üzerimde bornozla geçmiştim. Biraz bekledikten sonra bir adam ‘Buyrun, şöyle geçelim’ dedi. Gözleri hafif çekik, çene yapısı şahane, siyah saçlı biriydi. Üzerinde doktor Anal Seks Hikayeleri kıyafeti gibi beyaz tişört ve pantolon gibi bir şey vardı. O kısa kollu tişört altında geniş omuzları ve kalın kaslı kolları çok tahrik ediciydi. Bir an dank etti, yoksa masajı bana o mu yapacaktı? Aslında bunun hiç mahsuru yok, ama garip geldi, bir kadın olması daha iyi olmaz mıydı? Neyse, kendimi cahil, köylü bir tavra sokmak istemedim öyle lüks bir yerde.

Güzelce banyo yapıp, her yerimi keseleyip gelmiştim. Tenimi yumuşacık yapmıştım ve mis gibi güzel kokuyordum. Zaten ince vücuduma güvenirim, o yüzden kimseye sergilemekten de hiç çekinmem. ‘Bornozunuzu çıkarabilirsiniz’ dedi. ‘Ben masaj olayına çok hakim değilim, altımda iç çamaşırlarım var’ dedim. ‘Sutyeninizi çıkarmanız iyi olur’ dedi. Samimi, sıcak, fakat mesafeli cevaplar veriyordu. Üzerimdekileri çıkarırken etraftaki mumları yakıp ışığı kapattı. O kadar hoş bir görüntü oldu ki ben bu işi şimdiden sevmiştim.

Astım, alerji ve koku hassasiyeti ve benzeri bir rahatsızlığınız var mı?’ diye sordu. Olmadığını söyleyince buharın sanki şelaleden akan görüntüsüne benzer bir objede tütsü benzeri bir şey yaktı. Sonra bunun şifa veren türden bir koku olduğunu, zaten seçtiğim masajında geleneksel tıp yöntemlerinde yer aldığını söyledi. Uzman olduğu konuşmasından hareketlerinden belliydi. Ben göğüslerimi tutmuş ayakta ona bakıyordum, oda Bakire Hikayeleri yüzüme. ‘Artık uzanmak ister misiniz?’ diye sorunca yüzüstü uzandım. Kalçalarımın dantelli siyah iç çamaşırımın altında çok felaket seksi durduğunu biliyordum ve bir yandan da nedense onu etkilemiş olmasını umut ediyordum.

‘Bu masajın bazı sert hareketleri olabiliyor, eğer canınız yanarsa söyleyebilirsiniz’ dedi. Bir an ağzımdan ‘Acıdan çok hoşlanırım’ cümlesi aniden çıktı ve kendi patavatsızlığıma kızarken onun ufaktan güldüğünü sezdim. ‘Masajı vücudunuzun ihtiyacınıza göre bir buçuk saat ila dört saat arasında sürebilir’ dedi. Ne kadar uzunmuş diye düşünsem de bu adamın o büyük ellerinin üzerimde gezmesini çok istiyordum, Liseli Seks Hikayeleri zaten bir kerede patavatsızlık yapmıştım. ‘Hiç sakıncası yok, durmasanız da olur’ dedim. Zaten bir daha görmeyeceğim için umurumda değildi. İştahımı da çok kabartmıştı. Bu gece kafa dinlemeyi bırakıp odamı onunla paylaşmayı tercih edebilirdim.

Masaja başladığı an açıkçası öncelikle tüm seksle ilgili hayallerimi unuttum. O kadar iyi geliyordu ki tüm ağrılar ve yorgunluk buhar olup uçuyordu. Sonra o sert dediği kısımlara geldik ve ben istemsizce inlemeye benzer sesler çıkarım. Kollarımı tutup beni gereken şekilli göğüslerim ortaya çıkıyordu, bacaklarımla değişik hareketler yaparken dantelin altında amım ayrılıyordu. Yaptığı hareketler kesinlikle çok rahatlatıcıydı, ama işte aklım sekse kaymaya başlamıştı. Önümü dönmemi istedi, işte bu onun için artık bittiği an, diye düşündüm. Göğüslerim top gibi, dimdik duruyordu. Öyle çoğu kadın gibi yattığım zaman yayılmazdı, çünkü ufak bir estetik vardı işin ucunda.

Onun göğüslerime bakışlarını gördüm. ‘Şu masajı bacaklarımın arasındaki ağrıyan yerlerime yapma şansınız var mı?’ diye çok normal bir soru soruyor gibi sordum. Cevap vermedi, ama bacağımın üst kısmından başlayarak kasıklarıma doğru çok hoş el hareketlerine başladı. İki eliyle kasıklarımın iki yanına doğru Oral Seks Hikayesi kıvrımlı hareketler yapıyordu. O esnada baş parmakları da yavaş yavaş amımın üzerinde dairesel hareketler çiziyordu. Gözlerinin içine baktım, oda bana bakıyordu. Sonra gözüm aşağı indi ve altındaki şeyden aletinin semsert olduğu her halinden belliydi. Tekrar gözlerine bakıp doğruldum.

Tek elini doğrulmama destek olmak için sırtıma doğru uzatırken diğer eli amımda kaldı. Orayı önce çok güzel bir şekilde avuçladı, o esnada ben de semsert aletini avuçladım. Birlikte birbirimizi okşamaya başladığımız an dudaklarımız buluştu. Bacaklarımı yavaş hareketlerle aşağı doğru sarkıtıp ayırdım. Ben oturur pozisyonda gelmişken oda ayakta bacaklarımın arasında dikilmişti. Dantelli külotu yana çekmiş, amımı parmaklamaya başlamıştı. ‘Çok sessiz olmalısın’ diye kulağıma fısıldadı. Ben de kulak memesini hafif dişledikten sonra ‘Çok uslu olacağım, yeter ki beni rahatça, istediğin şekilde sik’ dedim.

Uzaklaştığım esnada beni masaj yatağına sırtüstü yatırdı. Koltuk altlarımdan tutup kafam sarkacak şekilde beni uca çekti. Sikini çıkardı ve ağzıma vereceğini anlayarak ağzımı açtım. Göğüslerimi tam bir usta gibi okşuyor sıkıyordu, sanki emiyor gibi hareketler yapıyordu göğüs uçlarıma, deli gibi sulanmıştı amım. Sonra masaj yatağının diğer tarafına geçip bacaklarımdan tutup köşeye çekti popomu. Gözlerimin içine bakarak bacaklarımı ayırdı havada ve sikini ellemeden amımda biraz sürttürdü. Sonra yavaş yavaş içime sokmaya başladı. O kadar güzeldi ki… Nefes alışverişlerimi düzenli tutmaya çalışmak ve inlememeye çalışmak çok zor olmasına karşın daha da zevkli yapıyordu bunu. Her şey mükemmeldi…

Yavaşça sikti beni, daha önce beraber olduğum birçok erkeğin aksine yavaş sikiyordu. Ama ara ara siki amımın içinde öyle bir hareket ediyordu ki bunu o kalça hareketleriyle sağlarken ben kendimden geçiyordum. Sonra klitorisimi okşamaya başladı ve hızlandı. Ben de ağzımı kapatarak dehşet bir orgazm yaşadım. Bacaklarımı omzuna alarak sikmeye devam etti. Temposunu hiç bozmuyordu, adam harika bir sikiciydi Üniversiteli Seks Hikayeleri resmen ve çok ufak bir inleyişle aletini çıkarıp bacaklarımı ayırıp kasıklarıma, karnımın üzerine doğru boşaldı. Devamı için sonrasında gece odama geldi. Onu da başka müsait olduğum bir zaman sizlerle paylaşmayı planlıyorum.