Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1406 Kez Okundu

Teyzemin kocası annemi sikti bende teyzemi siktim

Teyzemin kocası annemi sikti bende teyzemi siktim

Almanya’dan 31’ci arkadaşlara selamlar. Babam uzun bir süre işsiz kaldıktan sonra kendine bir iş bulmuştu. 6 aylık deneme süresinden sonra, işyerindeki müdürü babama, “Eğer bu yaz izin almaz isen, seni sürekli kadroya alırız!” deyince, bizim Türkiye’de geçirmeyi planladığımız yaz tatili suya düştü. Ama eniştem (teyzemin kocası) babama, “Bacanak bu yaz Türkiye’deki yazlığı tadilat yapmalıyız, madem sen gelemiyorsun, senin hanımla oğlan bizle gelsinler, bana yardım ederler!” dedi. Babam da kabul etti.

Eniştemle teyzem burdan bazı inşaat aletlerini minibüse koymuşlar, geldiler annemle beni de aldılar ve yola çıktık. 3 günlük yolculuktan sonra Türkiye’deki yazlığa geldik. Bu yazlığı eniştem babam ile ortak almışlardı. Birkaç senedir bakım yapılmadığından yazlığın dış sıvaları dökülmeye başlamış, içeride de boya ve yer yer sıva kabarmıştı. İlk gün dinlenip, ertesi gün sabah erkenden işe koyulduk. Darbeli matkaplar ile sıvayı biz enişte ile indiriyoruz, annem ile teyzem de dökülenleri toplayıp bir kenara koyuyorlardı. Yaklaşık 3 günde yazlığın iç ve dış sıvalarını indirdik. Eniştem zaten Almanya’da bu işin ustası olduğundan işi hızlı yapıyordu. Annem, ben ve teyzem harç karıyorduk, eniştem de duvarları sıvıyordu. Önce evin içini, sonra da dışını sıvadı, iki hafta olmadan sıva işimiz bitti, sadece boya badana işi kaldı. Ama eniştem, “Sıva iyice kurusun, boyayı öyle yaparız!” dedi.

Artık tatil başlamıştı, hep beraber sahile gidiyor, kumda yatıyor, denizde yüzüp eğleniyorduk. Bir ara eniştemin annemle fazla samimi olduğu dikkatimi çekti. Denizde yüzerken, yada deve güreşi yaparken, eniştemin annemin göğüslerine ve götüne ellediği gözümden kaçmamıştı. Bu konuyu annemle konuşmalıydım. Ama benim gördüğümü teyzem de görmesine rağmen müdahele etmemesi tuhafıma gimişti. Akşam olunca yemeklerimizi yedik, eniştem teyzemle gazinoya gitti. Ben annemle yazlıkta kaldım, babamdan telefon bekliyorduk. Babamın aramasını beklerken, ben anneme konuyu açmak istiyordum:

– Anne, sana birşey sorabilirmiyim?

– Sor oğlum, ne demek, herşeyi sorabilirsin!

– Bu gün denizde eniştem sana elledi, neden sesini çıkartmadın?

– Canım denizde insanlar şakalaşırken olur öyle şeyler!

– Ama eniştem senin memelerini resmen avuçladı!

– Amaaan, avuçladıysa avuçladı, ne var bunda?

– Bilmem, bana tuhaf geldi!

Babamdan gelen telefon ile konuşmamız yarım kaldı. Annem babama, işlerin daha yarısını yaptığımızı ve daha çok işimizin olduğunu anlatarak yalan söyledi. Oysa ki işimizin çoğu bitmisti. Babam benimle de konuştu, ben de mecburen annemin dediklerini tasdikledim. Telefonu kapatınca, annemle konuşmamız devam etti:

– Neden babama yalan söyledin?

– Ne yapaydım oğlum? Doğruyu söylesem, Hadi biletinizi alayım, uçakla gelin! diye tuttururdu.

– Yani tatili uzatmak için mi?

– Aynen! Bak ne kadar çalıştık, tatilin tadını çıkartalım!

– Tamam da, şu konuya dönelim…

– Ne konusu?

– Eniştemin sana elleme konusu!

– Ya kaza ile olmuştur!

– Yapma anne, adam resmen oranı buranı avuçladı!

– Abartma oğlum! Ayriyetten ne olmuş avuçladıysa?

– Ne mi olmuş? Ya adam fırsat bulsa seni sikecek!

– Saçmalama! Onun yanında sikecek karısı var!

– Valla ben anlamam, babam duyarsa fena olur!

– Ne o? Beni tehdit mi ediyorsun?

– Yok canım, ne tehdidi? Ama babam duyarsa ne der?

– Sen söylemezsen nerden duyacak? Bırak tatilimizin tadını çıkartalım!

Annemle biraz daha sohbet ettikten sonra, odalarımıza çekildik, uyuduk. Bir ara enişte ile teyzemin sesine uyandım, gelirken biraz gürültü yaptılar, galiba biraz alkol almışlardı. Eniştemlerin yattığı oda benim odanın yanındaydı. Konuştuklarını kısmen duyabiliyordum, ne dediklerini anlamasam da, sürekli annemin adı geçiyordu. Sonra konuşmaları kesildi ve teyzemin inleme sesleri gelmeye başladı. Eniştem teyzemi sikiyordu. Ben de onların sikişme sesleriyle yatağımda 31 çekip rahatladım. Yandan sesler kesilince de yattım uyudum.

Genelde sabah erkenden denize gidiyorduk. O sabah ta öyle oldu, kahvaltıdan sonra hep beraber denize gittik. Denizde annem ile biraz boğuştuk, sonra teyzem ile boğuşmaya başladık. Bir ara teyzem bana az ilerdeki terkedilmiş bir tekneyi gösterip, “Turan gel şurdaki tekneye yüzelim! Bakalım kim daha önce varacak oraya!” dedi. Ben de, “Tamam, hadi bakalım!” deyip kulaçlamaya başladım. Teknenin yanına varınca, yanda asılı olan lastiklere tutunup dinlenirken, teyzem de geldi, o da benim tutunduğum lastiğe tutundu. Teyzem ile vücutlarımız birbirine değiyordu. Sahile baktığımda annemle eniştemin orda olmadığını farkettim.

– Teyze, annem ile eniştem nerde?

– Ne yapacaksın onları?

– Hiiç, merak ettim sadece!

– Karaburun denen yere gitmişlerdir…

– Karaburun neresi?

– Bak şurdaki kayalıkları görüyor musun?

– Evet.

– İşte oraya gitmişlerdir!

– Neden? Ne var ki orda? Ne yapacaklar?

(Teyzem elini mayomun içine sokup, sikimi kavradıktan sonra):
– Sikişecekler! Annen yarak yemeyi özlemiş! Salak baban 2 aydan beri anneni sikmemiş!

– Yapma ya! (dedikten sonra ben de elimi teyzemin amına attım…)

Ben teyzemin amını okşarken, teyzem de benim sikimi okşayarak kazık gibi yaptı. Daha sonra teyzem bikinisinin altını çıkartıp lastiğin içine koydu, mayomdan sikimi çıkardı, bacaklarını belime doladı ve sikimi amına aldı. Pozisyon gereği biraz zorlandıysam da, teyzemi orada siktim. Teyzem yeniden bikinisinin altını giyip Karaburun’a doğru yüzdük. Karaburun denen yere kolay kolay kimse gelmezdi, çünkü karadan yolu yok, kayalık bir yer, akşam üstleri sadece zıpkın ile balık avlayanlar gelirdi…

Kayalıklara yaklaştığımızda, teyzem, “Sessiz olalım!” dedi. Sudan çıktık ve sessizce kayaların arkasına doğru yürdük. Eniştem annemi kayaya yaslamış, annemin amını yalıyordu. Onları öyle görünce sikim yeniden kalktı, ama ne kalkmak, mayomu delecekti resmen. Biz de yan kayaya çıktık ve teyzem sikimi ağzına alıp yalamaya başladı. Ben heyecandan uçuyordum ve biryandan da annemle eniştemi izliyordum. Eniştem halen annemin amını yalıyordu. O sırada annem ile göz göze geldik, annem bana bir öpücük gönderip, göz kırptı. Daha sonra teyzem bikinisini çıkartıp sikimin üstüne oturdu. Teyzem sikimin üstünde gidip gelirken, yan kayadan eniştem teyzeme seslenerek, “Hayatım kolay girsin!” deyip güldü, sonra da annemi domaltıp sikmeye başladı. Yarım saat kadar, ben teyzemi, eniştem annemi siktikten sonra, yine yüzerek sahile geldik. Biraz dinlendikten sonra eve gittik. Hepimiz de mutluyduk…

O günden itibaren ben teyzemle aynı odada, annemle de eniştem diğer odada kaldılar. Tatilimiz bitene kadar ben teyzemi sikerken, eniştem de yan odada annemi sikti. Tekrar Almanya’ya döndükten sonra, teyzem çalışmadığı için, teyzemle sikişmelerimiz hemen hemen hergün devam ediyor. Annem ise çalıştığı yerde bir Alman’a kendini siktiriyormuş. Bana, “Baban adam olsun da beni doğru dürüst siksin, ben de başkalarına siktirmeyeyim!” diyor. Annem de haklı, 1-2 ayda bir kere hakikaten az!

Almanya’dan selamlar.