Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1080 Kez Okundu

Yengem ile köyde çıldırdık

Yengem ile köyde çıldırdık

Merhaba. Sakarya’nın bir köyünde dünyaya geldim. Yıllar sonra babam tarımla uğraşmaktan bıkıp bir fabrikada iş bulunca merkeze yerleştik. Liseyi merkezde okudum. Köyümüz yakın olduğu için her yaz tatilinde oradaki evimizde kalırdık. Babam da yıllık izninin tamamını bu dönemde kullanırdı. Ufak bir fındıklığımız ve sebze tarlamız vardı, bize ek gelir oluyordu. Köyü pek sevmezdim. İnternet yok, su soğuk, hep yaşlılar var.

Lise sondayken yine yaz tatili için köye gitmiştik. Babamın yıllık izni bitince merkeze dönmüştü. Ben kardeşlerim ve annemle köyde kalmış, kışlık konserve hazırlıklarımızı yapıyorduk. Bu hazırlıklarda tüm akrabalar birbirine yardım ederdi. Tarladan domates toplama işini genellikle ben yapıyordum. O gün sıra Veli amcamlara gelmişti. Veli amcam varlıklı ama çok cimri bir adamdı. Karısı Gülay yengem de aynı şekilde cimriydi. Yengem hafif etine dolgun, ama güçlü kuvvetli bir kadındı. Bizim tarla işini tesadüfen amcamlarla beraber yapmıştık, annem, “Git yardım et, onlar da bize yardım etti!” dedi.

Amcamların tarlası çok büyüktü. Amcamın merkezde işi olduğu için yengemle sabahtan başladık domates toplamaya. Zaman alıyordu, çünkü domateslerin hepsi aynı zamanda kızarmadığı için sadece olgunlarını seçiyorduk. Eğil kalk epey de yorulmuştuk. Öğlen sıcağında dinlenmek için bir ağacın altına oturup birşeyler atıştırdık. Yengem pek konuşkan bir kadın değildi, açıkçası biraz çekinirdim ondan. Bir ara su içip, oturduğu yerde elini yüzünü yıkadı serinlemek için. Üstü başı ıslandı. Tişörtünün altına giydiği atlet de ıslanınca memeleri belirginleşmişti. Gözümü alamıyordum. Her gün mastürbasyon yaptığım dönemlerdi. Belli etmemeye çalışarak yengemin memelerini inceliyordum. Yuvarlak, sarkık sayılmayacak, orta büyüklükte memeleri vardı. Sikim kalkmaya başlamıştı.

Yengem bir ara memelerine baktığımı anladı ve kaşlarını çattı. Hemen kaçırdım gözümü ve aşağı baktım, bu kez de bacaklarına bakıyor gibi olmuştum. Yengem daha da sinirlendi ve etekliğini düzeltip, “Kalk Enes, işimize devam edelim!” dedi. Kalkıp domates toplamaya devam ettik. İkindi gibi işimiz bitmiş, kasaları römorka yüklememiz gerekiyordu. Yardım etme bahanesiyle her fırsatta yengeme temas etmeye çalışıyordum. Yengem anlamıştı, ama sesini çıkarmıyordu, sanırım beni daha çocuk görüyordu ve utandırmak istemiyordu.

Bir ara sikimi yengemin arkasına iyice bastırdım. Yengem dönüp, “Napıyorsun Enes, utanmıyor musun?” dedi. Ben salağa yatıp, “Noldu yenge?” dedim. “Yarım saattir sikini dikeltmişsin her yerime dayıyorsun, götüme bir sokmadığın kaldı!” diye sertçe çıkışınca yerin dibine girdim. Başımı öne eğdim, utançtan ölmek üzereydim, hiçbir şey diyemiyordum. Sikim halen dimdik ve eşofmanımın üzerinden belli oluyordu, düzeltmek için bile kımıldayamıyordum. Mahcubiyetimi görünce yengemin sesi biraz yumuşadı ve “Kendine hakim ol Enes, evlenince karınla her şeyi yaparsın, şimdi pişman olacağın şeyler yapma!” dedi.

Yengem öğüt verir şekilde yumuşak konuşunca, ben de konuşma cesaretini bulup, “Özür dilerim yenge, öğlen üstün ıslanınca memelerin aklımı başımdan aldı, kendimi tutamadım!” dedim. Yengem memelerini kontrol ettikten sonra, “Enes, ben neredeyse annen yaşındayım, bana bile sikin kalkıyorsa durumun çok vahim, git köydeki akranların ne yapıyorsa sen de yap!” dedi. Akranlarımın çoğu evlenmişti, bekar birkaç kişi kalmıştı, onların da birbirini siktiğini duymuştum. Bu lafı okadar zoruma gitmişti ki, “Yenge ben erkek sikmem, ben ibne değilim!” dedim ve ağlamaya başladım.

Yengem ağladığımı görünce daha da yumuşadı ve “Öyle demek istemedim!” diyerek bana sarıldı. Kafamı göğsüne yaslayınca ben de beline sarıldım. Yüzüm tam memelerine denk geldiği için sikim daha da sertleşti. Boyumuz aynı olduğu için sikim amına baskı yapmaya başladı. Yengem durumu fark edip sarılmayı bıraktı ve “Enes bak yine kendine hakim olmuyorsun, böyle giderse başına iş alacaksın, bu azgınlıkla gidip birinin kızını sikersen vururlar seni!” dedi. Dediği doğruydu, bizim köyde böyle şeyler çok tehlikeliydi.

“Ne yapayım yenge o zaman? 31 çekmekten helak oldum. Akranlarımın çoğu evlendi, her gece karılarını sikiyorlar. Ben okuyorum diye evlenmedim, benim suçum ne? Ben de bir kadının sıcaklığını hissetmek istiyorum!” dedim. Yengem bu sözlerimin üstüne, “Al bunları hisset, ama daha fazlasını isteme ve kimseye de tek laf etme!” diyerek ellerimi alıp memelerinin üzerine koydu. Şok olmuştum, ama dünyalar da benim olmuştu. Yengemin o dik memeleri tişörtün üstünden de olsa avuçlarımdaydı. Tarla köyden epey uzakta olduğu için rahattık. İki elimle iki memesini de avuçlayıp yoğurmaya başladım. Bir memesini sıkarken diğer memesine yaklaşıp tişörtün üstünden ucunu ağzıma almaya çalıştım. Yengemin nefes alışverişi hızlanınca ben daha hevesli yapıyordum.

Bir ara durup, “Yenge memelerin çok güzel duruyor, aynı genç kız memeleri gibi, ama bir kere göreyim nolur!” dedim. Memelerine iltifat etmem yengemin hoşuna gitmişti, gülümseyerek tişörtünü atletiyle birlikte yukarı sıyırdı. Memeleri karşımda öyle güzel duruyordu ki, dayanamadım, hemen ikisini de öpüp emmeye başladım. Tarlanın ortasında, römorkun yanında, ayakta yengemin memelerini emiyordum. Yengemin nefes alış verişi iyice değişmişti. Ben emerken başımı okşuyordu. Bir elimi aşağı indirip etekliğinin altına daldırdım. Külotunun üstünden amını avuçladığımda başımı memesine iyice bastırdı. Yengem, “Bak beni de azdırdın!” diye fısıldayınca bende ipler iyice koptu ve elini alıp sikimin üzerine koydum. Sikimi öyle bir sıkmaya başladı ki, az kalsın boşalacaktım. “Yenge dayanamıyorum artık, nolur bir kere sikeyim seni, sonra istemezsen birdaha yapmayız!” dedim. Yengem burnundan nefes alarak, “Tamam sik, ben de bir tuhaf oldum!” dedi. Römorktaki eski kilimlerden birini alıp yere serdik. Yengem külotunu çıkarıp kilimin üzerine sırtüstü uzandı.

İlk defa am göreceğim ve sikeceğim için heyecanlanmıştım. Eşofmanımı ayaklarıma kadar indirdim. Yengemin eteğini yukarı toplayıp bacaklarını araladım. Amı karşımdaydı. Hafif kıllı bir amı vardı. Vakit kaybetmeden sikimi tükürükleyip amına doğru hizaladım ve yengemin üzerine çıktım. Sikimi yavaş yavaş sokmaya başladım. O anki zevki hiçbir kelimeyle anlatamam. O sıcak amına giriş anı öyle zevkliydi ki, “Yengeeee!” diye inledim. Hepsini soktuğumda yengemden de uzun bir, “Ohhhh!” çıkmıştı. Hemen sikmeye başladım. Sikerken de memelerini hamur gibi yoğuruyordum. Yengemin de en az benim kadar zevk aldığı inlemelerinden belli oluyordu. Doğrusu yengemin bu kadar zevk almasına çok şaşırmıştım. Bir ara ellerini belime atıp daha sert sikmem için yalvardı. Sonra birden kasılıp titremeye başladı, sanırım orgazm olmuştu. Ben ölüyor sanmıştım. Böyle sikişmesine çok şaşırmıştım, sert görünümlü bir kadındı.

Titremesine dayanamayıp ben de oluk oluk boşaldım. Beni kendine öyle bir çekmişti ki, boşalacağımda sikimi amından çıkarmama bile izin vermemişti. Biraz öyle kaldıktan sonra, “Tamam kalk üzerimden!” diye hafifçe itti beni. Külotunu giyerken, “Bu olanları unut, yoksa o sikini koparır anana yediririm!” deyince bildiğimiz yengem geri dönmüştü. Hemen toparlanıp traktörle köyün yolunu tuttuk…

Bir hafta falan yengemin gözüne görünmedim, birine söyler diye korkuyordum. Bir gün yengemi elinde değnekle inekleri çobana yetiştirmeye çalışırken gördüm. Hemen bir değnek de ben alıp yanına gittim, “Yardım edeyim yenge!” dedim. Beni görünce kaşları hafif çatıldı, ama birşey demedi. Çoban epey uzaklaştığı için bir saate anca yetiştik. Geri dönerken yine yengem tek kelime etmiyordu. Benimse sikim yine demir gibi olmuştu. Dayanamayıp götünü avuçladım. Ama yengemin, “Ben sana birdaha olmayacak demedim mi?” diyerek elindeki değnekle koluma vurması bir oldu. Sert vurunca kolum çok ağrımıştı. Ama az sonra götünü öyle bir avuçladım ki, parmaklarım götüne girdi neredeyse. Dayağı göze almıştım, sikime hakim olamıyordum. Yengem, “Enes niye laftan anlamıyorsun?” deyip birdaha vurmak için değneği kaldırdığında elinden değneği zorla alıp uzağa fırlattım. Bu sefer de eliyle vurmaya başladı. O vurdukça ben daha çok elledim. Vurması azaldıkça memelerini ve amını daha çok ellemeye başladım.

Yengem baktı ki benim vazgeçmeye niyetim yok, vurmayı bıraktı ve “Enes, sen benim başımı belaya mı sokmak istiyorsun?” dedi. “Yenge seni düşünmeden bir dakika geçirmedim, seni düşünüp her gün 4-5 kere 31 çekmekten sikim mahvoldu, nolur bari biraz elleyim!” dedim. Yengem, “Elle bakalım!” dedi. Hafif ağaçlık bir yerdeydik, yengemin sırtını ağaca yasladım. Bir elimi tişörtünün içine soktum, memelerini ellerken diğer elimi eteğinin altına soktum, amını avuçlamaya başladım. Yengemin yine nefes alış verişi sıklaşmıştı. Bu kez dudaklarını da öpmek istiyordum, dudaklarına yumuldum. Öpüşürken birden dudağımı ısırdı ve “Yine azdırdın beni, iyi sikemezsen o sikini koparırım!” dedi. Külotunu dizlerine indirip arkasını döndü, ağaçtan tutunarak domaldı. Hemen eteğini beline topladım ve amını götünü öpüp yalamaya başladım. Yengem, “Sok artık sikini, hadi!” diye inlemeye başladı.

Sikimi tükürükleyip amına yavaşça girdim. Ben içinde hareketsiz kalıp sıcacık amın zevkini çıkarırken, yengem, “Siksene pezevenk, ne duruyorsun!” dedi. Yavaş yavaş pompaladığımda yengem de yeniden inlemeye başladı. Az sonra, “Daha hızlı sik!” dedi. Çok hızlı sikersem çabuk boşalırım ve sikiş çabuk biter diye korkuyordum, onun için hızımı fazla değil birazcık artırdım. Yengem galiba orgazm olmak üzereydi ve hızımdan memnun değildi. “Daha hızlı siksene orospu çocuğu!” deyince sinirlendim, var gücümle, hızlı hızlı köklemeye başladım. Köklerken de, “İyi mi böyle orospu? Söyle, istediğim zaman verecek misin?” diyordum. Yengem, “Verecem, verecem, sikmene bak hadi!” deyip, az sonra da inleyerek titremeye başladı. Sikilmekten böylesine zevk alan bir kadın olamazdı. O inledikçe benim zevkim de katlanıyordu…

Yengem orgazm olunca amının içi de sanki daha çok kayganlaşmıştı, kendimi tutamadım ve içine boşaldım. Fakat sikmeye devam ediyordum. Yengem, “Boşalmadın mı lan daha?” diye sorduğunda, “Yok, boşalmadım!” diye yalan söyledim. Bilmiyorum anladı mı yalan söylediğimi, ama umurumda değildi. Ben sikerken yengem sürekli, “Hadi boşal artık!” deyip duruyordu. Fakat 5 dakika sonra yengem, “Kurban olurum sikine, beni her gördüğün yerde sik, geliyorum erkeğim, sik, daha sert sik, ohhhhh!” diyerek yeniden titremeye başladı. Ben de fazla dayanamayıp boşaldım…

Toparlandığımızda yengemin kolunu tutup, “Bundan sonra her istediğimde vermezsen gelir amcamın yanında sikerim seni yenge!” dedim. Hoşuna gitmişti, “Tamam aslanım, ama sen de başkasını sikersen keserim sikini!” dedi. O yaz her bulduğum fırsatta yengemi siktim.